KLIMATYZACJA
dopasowana do twoich potrzeb
Komfort na co dzień
dla Twojego domu i firmy
PROFESJONALNY MONTAŻ URZĄDZEŃ
doświadczenie budowane latami

Technologia

Sterowanie smart

Montowane przez nas systemy klimatyzacji umożliwiają zdalne starowanie. Nie tylko w tradycyjny sposób za pomocą pilota, ale również z wykorzystaniem mobilnych aplikacji na smartfonach czy tabletach. Pozwala to na wygodną zmianę ustawień klimatyzatora w każdej chwili niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Potrzebujemy jedynie połączenia z Internetem.

Programowanie stałe

Kolejną funkcją nowoczesnych systemów klimatyzacji jest programowanie stałe. Dla wygody użytkowania klimatyzator można odpowiednio zaprogramować, aby w zależności od pory dnia, temperatury lub innych czynników automatycznie włączały się wybrane przez nas ustawienia. W ten sposób można np. ustawić inną temperaturę domyślną na dzień i na noc.

Inteligentne odszranianie

Proponowane przez nas urządzenia maksymalizują komfort w trybie ogrzewania poprzez inteligentny krótszy cykl odszraniania. Tradycyjne odszranianie działa w ustalonym czasie przez 10 minut co 50 minut. Inteligentny system odszraniania działa tylko i wyłącznie kiedy jest potrzebny, co redukuje straty energii poprzez wyeliminowanie niepotrzebnych procesów odszraniania.

Jonizacja powietrza

Jonizacja powietrza jest niezbędna w walce z otaczającym nas smogiem który prowadzi do wielu chorób układu oddechowego, w tym alergii. Poprawia również jakość snu, wpływa na lepszą koncentrację oraz łatwiejsze oddychanie. Generowane jony ujemne wyłapują z powietrza alergeny, roztocza, kurzu, a także dym czy nieprzyjemnie zapachy

Jonizator zmniejsza ilość owadów w pomieszczeniach, w których jest uruchomiony. Neutralizuje jony dodatnie szczególnie w tych miejscach, w których jest wiele urządzeń elektrycznych, dywanów. Jony ujemne bardzo dobrze wpływają na nasze samopoczucie, ponieważ powietrze jest świeże i orzeźwiające.

Funkcja grzania

Klimatyzacja z funkcją grzania (pompa ciepła typu powietrze-powietrze) znacznie obniży koszty ogrzewania. Ogrzewanie klimatyzacją jest ekonomiczne i energooszczędne w urządzeniach inwerterowych. Sprawdzi się szczególnie jesienią gdy jeszcze nie zostało uruchomione centralne ogrzewanie czy piec. Taka forma ogrzewania gwarantuje wysoki komfort użytkownika tj. sprawne i niezawodne działanie , cicha praca .

Należy pamiętać iż ze spadkiem temperatury na zewnątrz spada efektywność klimatyzatora. Najlepsze urządzenia gwarantują pracę przy temperaturze na zewnątrz do -30 C. Urządzenie takie z jednej strony nie wytwarza żadnych spalin a z drugiej poprzez system filtrów oczyszcza nam powietrze podnosząc jego jakość.

Ogrzewanie takie jest bardziej opłacalne niż inne metody ogrzewania elektrycznego, a za sprawą skutecznych wentylatorów bardzo szybko podniesie temperaturę w pomieszczeniu. Nowoczesne urządzenia posiadają 2-stopniową sprężarkę z grzałką karteru oraz grzałkę tacy ociekowej co podnosi sprawność w zimowych warunkach.

Wybierz swój kolor

Pokaż nam swój indywidualizm.

Każdy kolor to ekskluzywna aranżacja wnętrza.

Wyświetlacz na przednim panelu klimatyzatora subtelnie informuje o stanie urządzenia, temperaturze zadanej lub temperaturze w pomieszczeniu.

Nowy czynnik chłodniczy R32

Klimatyzatory nowej generacji posiadają nowoczesny czynnik chłodniczy R32 spełniający międzynarodowe normy bezpieczeństwa i efektywności energetycznej co potwierdzają certyfikaty CE CB SAA oraz CNEX. 

Czynnik R32 doskonale odpowiada celom europejskich przepisów F-gas.

Czynnik R32 posiada trzykrotnie mniejszy wpływ na globalne ocieplenie w stosunku do tradycyjnego czynnika R410A

Funkcja samoczyszczenia

Proces ten oczyszcza jednostkę wewnętrzną i zapobiega rozwojowi bakterii. Dzięki tej funkcji jednostka wewnętrzna uruchamia się w trybie chłodzenia przy niskich obrotach wentylatora, zaś wykroplona woda zbiera część kurzu zgromadzonego na żebrach wymiennika. Następnie urządzenie przełącza się w tryb grzania, co powoduje osuszenie wnętrza jednostki. W końcu urządzenie przełączone zostaje w tryb wentylacji i zdmuchuje wilgotne powietrze.