KLIMATYZACJA
dopasowana do twoich potrzeb
Komfort na co dzień
dla Twojego domu i firmy
PROFESJONALNY MONTAŻ URZĄDZEŃ
doświadczenie budowane latami

Klimatyzacje

Montaż klimatyzacji Wodzisław Śląski - Klimatyzacja Wodzisław Śląski,  Klimatyzacja Rybnik - Montaż klimatyzacji Rybnik,  Klimatyzacja Jastrzębie Zdrój - Montaż klimatyzacji Jastrzębie Zdrój, Montaż Klimatyzacji Żory - Klimatyzacja Żory. W dzisiejszych czasach montaż klimatyzacji staje się standardem, które zapewnia ogromny komfort pracy jak i życia codziennego. Największą zaletą klimatyzacji jest komfort termiczny i wilgotność powietrza odpowiadająca potrzebom człowieka. Nowoczesne rozwiązania w branży klimatyzacyjnej to urządzenia inwerterowe które są obecnie powszechnie stosowane w systemach klimatyzacji, zastępując urządzenia ON/OFF które były mało wydajne i bardzo energochłonne. Kompletne urządzenie składa się z dwóch jednostek:

wewnętrznej (parownik) oraz zewnętrznej (skraplacz). Większość klimatyzatorów split może utrzymać temperaturę w pomieszczeniu od 17 do 30 stopni Celsjusza. Cicha praca urządzeń pozwala cieszyć się z pracy urządzenia nawet w sypialni podczas snu. Prosta obsługa jeszcze bardziej zachęca do zamontowania urządzenia, a systemy wi-fi pozwalają na zdalną kontrolę z aplikacji na naszym smartfonie lub tablecie.

Dodatkowymi funkcjami klimatyzacji jest oczyszczanie i jonizacja powietrza oraz ogrzewanie (świetne sprawdza się w chłodne dni, kiedy w większości obiektów centralne ogrzewanie nie działa lub po prostu w pomieszczeniach gdzie ogrzewania nie ma).

Klimatyzacja szczególnie jest zalecana w upalne dni dla dzieci i osób w podeszłym wieku, a także tych wszystkich, którzy cierpią na nadciśnienie i choroby krążeniowe.

Co obejmuje montaż klimatyzacji?
 • Przewiercenie otworu o średnicy 65mm w ścianie
 • Zamontowanie jednostki wewnętrznej (parownik)we wskazanym miejscu do 3 m wysokości
 • Zamontowanie jednostki zewnętrznej (skraplacz) we wskazanym miejscu do 3m wysokości
 • Wykonanie instalacji freonowej pomiędzy jednostkami do 5m długości bez koryt
 • Podłączenie urządzenia do istniejącej instalacji elektrycznej do 10m
 • Wykonanie grawitacyjnego odpływu skroplin do 5m
 • Wykonanie próżni w układzie (osuszenie instalacji)
 • Wykonanie próby szczelności
 • Wykonanie pomiarów parametrów pracy urządzenia
 • Wszystkie wykonane przewierty zabezpieczamy pianą niskoprężną
 • przeszkolenie użytkownika z zakresu obsługi urządzenia

Dlaczego właśnie my?

Gwarantujemy bezpłatną wycenę bez zobowiązań

Zajmujemy się serwisem gwarancyjnych jak i pogwarancyjnym instalacji klimatyzacji. Profesjonalizm i umiejętności naszych pracowników oparty jest na solidnej wiedzy i latach praktyki. Systematycznie bierzemy udział w szkoleniach certyfikujących, dzięki czemu nasze usługi są na najwyższym poziomie pod kątem instalacji i nowych urządzeń na rynku.

Dobór urządzeń oraz wycena u klienta bezpłatna.
Posiadamy niezbędny certyfikat F-Gazy oraz wyposażenie techniczne.
Szeroki wybór klimatyzatorów pod względem funkcjonalności, modeli, kształtów, kolorów i cen.

Dogodne terminy i szybka realizacja.

 

Konsumencki laur zaufania