KLIMATYZACJA
dopasowana do twoich potrzeb
Komfort na co dzień
dla Twojego domu i firmy
PROFESJONALNY MONTAŻ URZĄDZEŃ
doświadczenie budowane latami

Jak działamy

Dobry kontakt z Klientem i troska o jego zadowolenie to dla nas podstawa, dlatego, aby zapewnić wygodną i sprawną współpracę oraz bezproblemowy przebieg montażu, przedstawiamy w kilku krokach, jak wygląda nasz proces działania. Zapewniamy, że na wszystkich jego etapach dbamy o każdy szczegół, dla jak najlepszego efektu.

1

Analiza i dobór urządzeń

Pierwszym krokiem jest dokładne określenie potrzeb Klienta oraz zapoznanie się z miejscem montażu. Na ich podstawie wybieramy odpowiedni system klimatyzacji i dobieramy urządzenia, tak aby wszystkie postawione wcześniej wymagania zostały spełnione.

2

Przygotowanie urządzeń

Kolejny etap to zamówienie sprzętu potrzebnego do zrealizowania zlecenia, czyli wybranego przez Klienta modelu klimatyzacji oraz wszystkich pozostałych elementów niezbędnych do jego zamontowania, prawidłowego funkcjonowania i zabezpieczenia.

3

Ustalenie terminu montażu

W międzyczasie umawiamy się na dogodny dla obu stron termin montażu klimatyzacji. Również w tej kwestii staramy się dbać o wygodę naszych Klientów i szanujemy ich czas, dlatego godziny naszej pracy są elastyczne.

4

Sprawny i szybki montaż

Gdy sprzęt jest już przygotowany, a termin montażu ustalony, nie pozostaje nic innego jak zabrać się do pracy! Pojawimy się o ustalonej porze w miejscu realizacji, aby szybko, sprawnie i z dbałością o estetykę zamontować urządzenia, a następnie zaprogramować je i przeprowadzić szybkie szkolenie z ich obsługi.

5

Gwarancja i pełne wsparcie

Po zakończeniu zlecenia jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. W razie potrzeby przeprowadzamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny klimatyzacji. Dokonujemy także okresowych przeglądów klimatyzacji.