KLIMATYZACJA
dopasowana do twoich potrzeb
Komfort na co dzień
dla Twojego domu i firmy
PROFESJONALNY MONTAŻ URZĄDZEŃ
doświadczenie budowane latami
Realizacje

Montaż klimatyzacji Jastrzębie Zdrój - klimatyzacja Jastrzębie

Klimatyzacja Jastrzebie Zdrój - montaż klimatyzacji Jastrzebie Zdrój - klimatyzacja w Jastrzebiu Zdroju. Klimatyzacja, szeroki wybór klimatyzatorów. montaż klimatyzacji · dobór klimatyzacji · przeglądy okresowe · serwis klimatyzacji, Świetnie sprawdza się w upalne dni jak i w chłodne zimowe wieczory Urządzenie zapewnia komfort chłodzenia domów oraz budynków użyteczności publicznej. NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻĄ, MONTAŻEM I SERWISEM KLIMATYZATORÓW ZAPEWNIAJĄC KOMPLEKSOWE USŁUGI W TYM ZAKRESIE. 

Witam
Mamy do zaoferowania Kompleksowa obsługę w zakresie klimatyzacji począwszy od sprzedaży, montażu jak i konserwacji klimatyzacji.
Gwarantujemy nie tylko profesjonalny montaż klimatyzatorów, ale także skuteczny i fachowy serwis urządzeń klimatyzacyjnych zakupionych zarówno u nas jak i na własną rękę.
Dobór urządzeń oraz wycena u klienta bezpłatna.
Posiadamy niezbędny certyfikat F-Gazy oraz wyposażenie techniczne.
Szeroki wybór klimatyzatorów pod względem funkcjonalności, modeli, kształtów, kolorów i cen.
Najnowsze technologie, np. klimatyzator z Wi-Fi sterowany przez smartfon,bardzo ciche oraz energooszczędne urządzenia.
Proponowany model VIVAX R-Design doskonale zadba o jakość powietrza ponieważ wyposażony został w filtr kurzu oraz filtr biologiczny. przechwytuje kurz i roztocza, natomiast filtr biologiczny, wykorzystując filtr Eco, przechwytuje drobiny bakterii, grzybów i drobnoustrojów, następnie eliminuje je, rozpuszczając przy pomocy enzymów ich ściany komórkowe. Dodatkowo jo jakość powietrza zadba jonizator, który emituje ok 1mln/cm3 anionów tlenu, eliminujące nieprzyjemne zapachy, dym papierosowy i pyłki.
Klimatyzator jest przystosowany do współpracy z WiFi dzięki możliwości dodania adaptera USB Wi-Fi. Dodatkową zaletą jest funkcja ECO, po włączeniu której zużywa się do 60% mniej energii elektrycznej. klimatyzator może pracować w trybie grzania nawet do -20°C temperatury zewnętrznej, a także w trybie chłodzenia do -15°C, natomiast dzięki TURBO powietrze rozchodzi się szybko i efektywnie.

Interesuje Cię serwis lub montaż klimatyzacji w Jastrzębiu-Zdroju ???

Dogodne terminy i szybka realizacja.

Cała oferta na stronie głównej.