KLIMATYZACJA
dopasowana do twoich potrzeb
Komfort na co dzień
dla Twojego domu i firmy
PROFESJONALNY MONTAŻ URZĄDZEŃ
doświadczenie budowane latami
Realizacje

Klimatyzacja w Jastrzębiu Zdroju - ALTROTECH 2

Klimatyzacja Jastrzębie Zdrój - serwis montaż klimatyzacji Jastrzębie Zdrój. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, szybką wycenę oraz realizację zlecenia. 

Mamy do zaoferowania Kompleksowa obsługę w zakresie klimatyzacji począwszy od sprzedaży, montażu jak i konserwacji klimatyzacji.
Gwarantujemy nie tylko profesjonalny montaż klimatyzatorów, ale także skuteczny i fachowy serwis urządzeń klimatyzacyjnych zakupionych zarówno u nas jak i na własną rękę.
Dobór urządzeń oraz wycena u klienta bezpłatna.
Posiadamy niezbędny certyfikat F-Gazy oraz wyposażenie techniczne.
Szeroki wybór klimatyzatorów pod względem funkcjonalności, modeli, kształtów, kolorów i cen.
Najnowsze technologie, np. klimatyzator z Wi-Fi sterowany przez smartfon,bardzo ciche oraz energooszczędne urządzenia.
Proponowany model VIVAX R-Design doskonale zadba o jakość powietrza ponieważ wyposażony został w filtr kurzu oraz filtr biologiczny. przechwytuje kurz i roztocza, natomiast filtr biologiczny, wykorzystując filtr Eco, przechwytuje drobiny bakterii, grzybów i drobnoustrojów, następnie eliminuje je, rozpuszczając przy pomocy enzymów ich ściany komórkowe. Dodatkowo jo jakość powietrza zadba jonizator, który emituje ok 1mln/cm3 anionów tlenu, eliminujące nieprzyjemne zapachy, dym papierosowy i pyłki.
Klimatyzator jest przystosowany do współpracy z WiFi dzięki możliwości dodania adaptera USB Wi-Fi. Dodatkową zaletą jest funkcja ECO, po włączeniu której zużywa się do 60% mniej energii elektrycznej. klimatyzator może pracować w trybie grzania nawet do -20°C temperatury zewnętrznej, a także w trybie chłodzenia do -15°C, natomiast dzięki TURBO powietrze rozchodzi się szybko i efektywnie.

Dogodne terminy i szybka realizacja.

Oferujemy szybki i sprawny montaż klimatyzacji która sprawdzi się w letnie upały i mroźne zimy. 

Klimatyzacja z funkcją grzania (pompa ciepła typu powietrze-powietrze) znacznie obniży koszty ogrzewania. Ogrzewanie klimatyzacją jest ekonomiczne i energooszczędne w urządzeniach inwerterowych. Sprawdzi się szczególnie jesienią gdy jeszcze nie zostało uruchomione centralne ogrzewanie czy piec. Taka forma ogrzewania gwarantuje wysoki komfort użytkownika tj. sprawne i niezawodne działanie , cicha praca .

Należy pamiętać iż ze spadkiem temperatury na zewnątrz spada efektywność klimatyzatora. Najlepsze urządzenia gwarantują pracę przy temperaturze na zewnątrz do -30 C. Urządzenie takie z jednej strony nie wytwarza żadnych spalin a z drugiej poprzez system filtrów oczyszcza nam powietrze podnosząc jego jakość. Jesteśmy firmą, która wykonuje kompleksowe usługi w zakresie serwisu klimatyzacji. O klimatyzacji wiemy wszystko. Nasi klienci chętnie korzystają z naszych usług ponieważ zawsze mają pewność co do wysokiej jakości naszych prac. Klimatyzacja Montaż, serwis Nowoczesne Rozwiązania, Profesjonalne Usługi Montażowe i Doradztwo. Kompleksowe usługi montażu klimatyzacji w Jastrzębiu Zdrój. 

Współpracujemy z uznanymi, światowymi markami, takimi jak VIVAX

Z przyjemnością zaprojektujemy dla Państwa instalację, a następnie zajmiemy się jej montażem