KLIMATYZACJA
dopasowana do twoich potrzeb
Komfort na co dzień
dla Twojego domu i firmy
PROFESJONALNY MONTAŻ URZĄDZEŃ
doświadczenie budowane latami
Realizacje

Klimatyzacja Rybnik

Zapraszamy na profesjonalny montaż klimatyzacji Rybnik, klimatyzacja Rybnik do już standard . Działamy na terenie całego Śląska. Koncentrujemy swoją działalność na terenie montaż klimatyzacji Rybnik, montaż klimatyzacji Żory, montaż klimatyzacji Jastrzębie Zdrój, montaż klimatyzacji Wodzisław Śląski. Oferowane klimatyzatory pozwalają na chłodzenie, osuszanie, ogrzewanie i filtrowanie powietrza dzięki czemu mogą być użytkowane przez cały rok. Zapewniamy atrakcyjne ceny usług oraz elastyczne warunki współpracy. Aby uzgodnić termin wystarczy skontaktować się z siedzibą firmy drogą telefoniczną, mailową lub za pomocą formularza kontaktowego, który odnaleźć można na naszej stronie. Dojeżdżamy do klienta i w bezpieczny, profesjonalny i szybki sposób wykonujemy usługę, jaką jest montaż klimatyzacji. Nie musisz się na tym znać – zadzwoń lub napisz do nas, a bezpłatnie doradzimy i wycenimy dobry klimat w Państwa pracy i domu. klimatyzacja oferuje coś więcej niż tylko chłodne powietrze, służy też do ogrzewania i wyrównywania temperatury wybranej przestrzeni. Dodatkowo klimatyzatory mogą nawilżać lub osuszać powietrze, co ma bezpośredni wpływ na Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Tradycyjne odszranianie działa w ustalonym czasie przez 10 minut co 50 minut. Inteligentny system odszraniania działa tylko i wyłącznie kiedy jest potrzebny, co redukuje straty energii poprzez wyeliminowanie niepotrzebnych procesów odszraniania. Klimatyzacja świetnie sprawdza się w upalne dni jak i w chłodne zimowe wieczory. Dba o komfort oraz czystość powietrza Jonizacja powietrza jest niezbędna w walce z otaczającym nas smogiem który prowadzi do wielu chorób układu oddechowego, w tym alergii. Jonizator zmniejsza ilość owadów w pomieszczeniach, w których jest uruchomiony. Neutralizuje jony dodatnie szczególnie w tych miejscach, w których jest wiele urządzeń elektrycznych, dywanów. Jony ujemne bardzo dobrze wpływają na nasze samopoczucie, ponieważ powietrze jest świeże i orzeźwiające. Montaż klimatyzacji odbywa się w domu lub w siedzibie firmy klienta szybko, profesjonalnie 

Główną specjalizacją firmy Altrotech są systemy klimatyzacji. Wysoka jakość instalacji, fachowość obsługi oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia to dla nas podstawa, która jest jednocześnie gwarancją zadowolenia naszych Klientów. Pracujemy kompleksowo na sprzęcie najwyższej jakości i renomy dbając tym samym o potrzeby przyszłych użytkowników. Montujemy wysokiej klasy urządzenia i systemy klimatyzacji. Zapewniamy gwarancję na świadczone usługi. Posiadamy odpowiednią wiedzę, certyfikaty oraz wyposażenie techniczne. Montujemy i serwisujemy klimatyzację na terenie całego śląska. Firma Altrotech oferuje szeroką gamę urządzeń takich producentów jak VIVAX. Naszym głównym celem jest kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie, zarówno klientów indywidualnych jak i firm. Stawiamy na profesjonalną i terminową realizację zamówień przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Proponowane przez nas urządzenia produkowane są przez czołowych producentów. Nie musisz się na tym znać – zadzwoń lub napisz do nas, a bezpłatnie doradzimy i wycenimy dobry klimat w Państwa pracy i domu. Altrotech jest firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie montażu i serwisu klimatyzacji. klimatyzacja oferuje coś więcej niż tylko chłodne powietrze, służy też do ogrzewania i wyrównywania temperatury wybranej przestrzeni. Dodatkowo klimatyzatory mogą nawilżać lub osuszać powietrze, co ma bezpośredni wpływ na Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zastosowanie w urządzeniach czynnika R32 wpływa na trzykrotnie mniejszy wpływ na globalne ocieplenie w stosunku do tradycyjnego czynnika chłodniczego R410A, oraz posiadają do 9% większą efektywność energetyczną. Proponowane przez nas urządzenia maksymalizują komfort w trybie ogrzewania poprzez inteligentny krótszy cykl odszraniania.

Montaż klimatyzacji odbywa się w domu lub w siedzibie firmy klienta szybko, profesjonalnie

Obecnie każde urządzenie jest typu inwerter (płynna regulacja wydajności) co pozwala zaoszczędzić energie elektryczną oraz umożliwia chłodzenie i swobodne grzanie zimą w temperaturach nawet do -25 stopni Celsjusza. Ogrzewanie klimatyzacją jest ekonomiczne i energooszczędne w urządzeniach inwerterowych. Sprawdzi się szczególnie jesienią gdy jeszcze nie zostało uruchomione centralne ogrzewanie czy piec. Taka forma ogrzewania gwarantuje wysoki komfort użytkownika tj. sprawne i niezawodne działanie , cicha praca. Ogrzewanie takie jest bardziej opłacalne niż inne metody ogrzewania elektrycznego, a za sprawą skutecznych wentylatorów bardzo szybko podniesie temperaturę w pomieszczeniu.

Możesz zaufać naszemu doświadczeniu. Dzięki skorzystaniu z naszych usług Twoja klimatyzacja będzie działać sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Proponujemy profesjonalne usługi montażu, serwisu klimatyzacji

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu lub domku to tylko 8% VAT