KLIMATYZACJA
dopasowana do twoich potrzeb
Komfort na co dzień
dla Twojego domu i firmy
PROFESJONALNY MONTAŻ URZĄDZEŃ
doświadczenie budowane latami
Realizacje

Klimatyzacja Jastrzębie Zdrój

Klimatyzator Vivax Klimatyzacja Jastrzębie Zdrój od ALTROTECH stanowi obecnie standard wyposażenia budynków mieszkalnych i usługowych. Podstawa to prawidłowy montaż klimatyzacji. Klimatyzacja Jastrzębie Zdrój Vivax R-design. Oferujemy wysokiej jakości klimatyzatory renomowanych producentów Sprawność układu klimatyzacji ma również wpływ na nasze zdrowie. Montaż klimatyzacji Jastrzębie Zdrój, serwis, konserwacja. Najlepsza klimatyzacja split.
Mamy do zaoferowania Kompleksowa obsługę w zakresie klimatyzacji począwszy od sprzedaży, montażu jak i konserwacji klimatyzacji. Klimatyzatory w technologii inventerowej mogą płynnie regulować moc poprzez zmiany prędkości obrotowej sprężarki, a co za tym idzie zmniejszenie zużycia energii do 44% w porównaniu z klimatyzatorami standardowymi. Klimatyzator jest przystosowany do współpracy z WiFi dzięki możliwości dodania adaptera USB Wi-Fi. Dodatkową zaletą jest funkcja ECO, po włączeniu której zużywa się do 60% mniej energii elektrycznej. klimatyzator może pracować w trybie grzania nawet do -20°C temperatury zewnętrznej, a także w trybie chłodzenia do -15°C, natomiast dzięki TURBO powietrze rozchodzi się szybko i efektywnie. Proponowany model VIVAX R-Design doskonale zadba o jakość powietrza ponieważ wyposażony został w filtr kurzu oraz filtr biologiczny. przechwytuje kurz i roztocza, natomiast filtr biologiczny, wykorzystując filtr Eco, przechwytuje drobiny bakterii, grzybów i drobnoustrojów, następnie eliminuje je, rozpuszczając przy pomocy enzymów ich ściany komórkowe. Dodatkowo jo jakość powietrza zadba jonizator, który emituje ok 1mln/cm3 anionów tlenu, eliminujące nieprzyjemne zapachy, dym papierosowy i pyłki.

Klimatyzacja stanowi obecnie w wielu krajach standard wyposażenia budynków mieszkalnych i usługowych 

Jonizacja powietrza jest niezbędna w walce z otaczającym nas smogiem który prowadzi do wielu chorób układu oddechowego, w tym alergii. Poprawia również jakość snu, wpływa na lepszą koncentrację oraz łatwiejsze oddychanie. Generowane jony ujemne wyłapują z powietrza alergeny, roztocza, kurzu, a także dym czy nieprzyjemnie zapachy

Jonizator zmniejsza ilość owadów w pomieszczeniach, w których jest uruchomiony. Neutralizuje jony dodatnie szczególnie w tych miejscach, w których jest wiele urządzeń elektrycznych, dywanów. Jony ujemne bardzo dobrze wpływają na nasze samopoczucie, ponieważ powietrze jest świeże i orzeźwiające.

Wieloletnie doświadczenie montażu klimatyzacji wyznacza naszą wysoką pozycję na rynku. Jesteśmy dynamicznie i prężnie rozwijającą się firmą w branży klimatyzacji posiadamy najlepsze produkty z różnych przedziałów cenowych. Podwyższamy warunki do pracy, wypoczynku oraz życia, udoskonalając powietrze, którym oddychasz. Znamy się na projektowaniu i serwisie systemów Klimatyzacji. Pomagamy dobierać, projektować oraz montować systemy klimatyzacji na terenie śląska. Prawidłowo dobrany rodzaj oraz moc klimatyzatora jest warunkiem koniecznym do osiągnięcia satysfakcji z jego działania.

 

Celem tej klimatyzacji w Jastrzębiu Zdrój jest zapewnienie odpowiedniej temperatury i wilgotności w celu stworzenia i utrzymania najkorzystniejszego mikroklimatu.

Jednostki wewnętrzne występują w kilku kolorach: czerwony, złoty, srebrny, czarne lustro, biały.

Profesjonalnie doradzamy i dobieramy sprzęt najwyższej jakości.

montaż klimatyzacji  dobór klimatyzacji  przeglądy okresowe  serwis klimatyzacji

Jakość w naszej firmie jest priorytetem

Obecnie każde urządzenie jest typu inwerter (płynna regulacja wydajności) co pozwala zaoszczędzić energie elektryczną oraz umożliwia chłodzenie i swobodne grzanie zimą w temperaturach nawet do -25 stopni Celsjusza. Ogrzewanie klimatyzacją jest ekonomiczne i energooszczędne w urządzeniach inwerterowych. Sprawdzi się szczególnie jesienią gdy jeszcze nie zostało uruchomione centralne ogrzewanie czy piec. Taka forma ogrzewania gwarantuje wysoki komfort użytkownika tj. sprawne i niezawodne działanie , cicha praca. Ogrzewanie takie jest bardziej opłacalne niż inne metody ogrzewania elektrycznego, a za sprawą skutecznych wentylatorów bardzo szybko podniesie temperaturę w pomieszczeniu. Nasza firma gwarantuje doradztwo, projekty, montaż i serwis na najwyższym poziomie. Jeśli potrzebujesz cichej, bezpiecznej i niezawodnej klimatyzacji to jesteś we właściwym miejscu. Szukasz odpowiedniej klimatyzacji lub ogrzewania dla Twojego domu lub biura? Zadzwoń do nas. Zobacz co możemy Ci zaoferować i dowiedz się jak bardzo poprawi ci to komfort w twoim domu lub firmie. Działamy na terenie całego Śląska. 

. Klimatyzacja Jastrzębie Zdrój.

. Działamy na obszarze śląska:

. Montaż klimatyzacji Żory

. Montaż klimatyzacji Rybnik

. Montaż klimatyzacji Wodzisław Śląski

. Montaż klimatyzacji Jastrzębie Zdrój

. Montaż klimatyzacji Tychy

. Montaż klimatyzacji Pszczyna

. Klimatyzacja w Jastrzębiu Zdroju - montaż, serwis, konserwacja urządzeń.

Altrotech jest firmą świadczącą usługi wysokiej jakości w branży klimatyzacji

Wieloletnie doświadczenie wyznacza naszą wysoką pozycję na rynku.